Декілька порад по бодібілдінгу

Декілька порад по бодібілдінгуДекілька особливо важливих порад з бодібілдінгу, спеціально для тебе друже качок. Користуйся на здоров’я.


«Я мабудь, один із небагатьох людей які займаются бодібілдінгом вже 14 років поспіль, на сьогоднішній день мені 30 років. За цей час були як провали так багато всього іншого…» У цій статті автор хоче дати поради молодим качатам, які тільки но починают прокачувати своє тіло.

1) Бережіть хребець! Дідька лисого, я не шуткую, бережіть його! Не забувайте обслуговувати вашу опору. Всі ці слогани — «Тільки станова — тільки хардкор!» + «бажаєш бути великим — працюй з великими вагами» ніхрена вам не потрібні, якщо ви не виступаючий спортсмен. Можна жити з хворим коліном, або плечем, але жити з хворою спиною — це пиздець… ! Дехто через грижу, не міг нормально ходити, сидіти і зігнутися, для того щоб просто зав’язати шнурки. Дуже погані відчуття. Дуже довге відновлення. Масажі, мануальна терапія. Робота на розтяжку повинна бути в кожній трені. Запам’ятайте це на все життя.

2) Не забувайте про свій «мотор». Батато хто не зважав на стан своєї серцево-судинної системи. Хтось не знав, а хтось через дурниці. Раніше не було вдосталь корисної інформації про роботу серця в бодібілдінгу. Я думав що,  якщо я качаюся, то моє серце також прокачується, але все не так… заробив аритмію, інколи покалує у районі серця. Тепер кардіо тренування невід’ємна частка моїх тренувань. Не женіться за масою, вбиваючі свій мотор.

3) Про харчування. Я простий приватний підприємець, родина, іпотека + Соляріс в кредиті. Коли батьки не допомогають, а є бажання жити красиво, дуже різко стає питання заробітку. А в цей момент питання здоров’я відходить на другий план. Важко дотримуватися дієти і кожен день по 5 разів куштувати, рис, курча та якісь салати. Це я дого, що з роками все важче тримати масу. Так як з’являється багато інших проблем. Це я про те, що, якщо ви  відвідуватимете тренування і по далі — відкажіться від чіпсів, лімонадів та іншого лайна. Краще з’їжте банан.

4) Про стероїди. Нічого новенького не розповім. Курсив 3 рази. Перший раз майже вдало, все пішло добре, за місяць + 6кг, силові додалися. Потім дует матаха і суста + 10кг, я був дуже крут, мені так казалося. Але далі травма, і мінус 10кг. Я знову став схожий на турнікмена. Тут вам вирішувати як бути. Але не дуріть — бережіть здоров’я, не женіться за масою. Рано чи пізно проблеми, сімейне життя і масса сама по собі зійде.

5) Про самооцінку. Яка б велика мускулатура у вас не була, її може знизити будь-який хворий на голову чувак — просто замордував вас у бійці. Чим більше ви виглядатимете — тим більше людей будуть хотіти самоствердитись за ваш рахунок. Отже я паралельно пішов на бокс, добре що то було до армії, дуже мене врятувало там.Чоловік повинен бути воїном, захищати своїх близьких і родичів.

Бажаю Вам не здаватися, не кидати спорт ніколи!

 


Популярные статьи

Добавить комментарий Отменить ответ

Рейтинг@Mail.ru